HOZDiM i HZRiT

11-13.10.2019

HOZDiM i HZRiT


W październiku w Bobrowym Stawie otwieramy sezon zawodów halowych. Na początek Halowe Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży w Skokach oraz kwalifikacje Cavaliada Future. Podczas zawodów ogólnopolskich w sobotę i w niedzielę rozegramy konkursy w ramach zawodów regionalnych i towarzyskich. Prosimy zapoznajcie się z zatwierdzonymi propozycjami.


Plan stajni 1

Plan stajni 1 i 2


Wyniki końcowe.Za nami pierwsze w Bobrowym Stawie  Halowe Zawody Dzieci i Młodzieży. Na starcie stawiło się ponad 150 koni. Podczas zawodów odbyły się kwalifikacje do tak przez wszystkich lubianej Cavaliady Future. Pierwsze konkursy rozgrywano już w piątek ale  wszyscy oczekiwali na niedzielne finały. Zawodnicy nie zawiedli, reprezentując bardzo wysoki poziom i ekscytującą walkę o miejsca. Finał grup A-1 wygrałam Martyna Pliem-Perka z Tuszyński KJ na koniu Junior, finał grupy A-2 również wygrała Martyna Pliem-Perka z Tuszyński KJ, tym razem  na koniu Nancy PonySport. W finale grupy C zwyciężyła Zofia Sondej z KKJ na koniu Maks, finał grupy D bis Marta Konarska z KJ Podkowa Gruszczyn na koniu Safari Sundance a finał grupy Dzieci II i Rundy JM Julia Parda z Polish Pony Club na koniu Cheyenne. Grand Prix D i E zdobyła Alicja Iwaszczuk z KJ Wiktorowo na koniu Psotka, natomiast Grand Prix Dzieci I Zofia Gintowt-Juchniewicz z SJ Stajnia Podolszyn na koniu Składnia. Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej wygrała Gabriela Janiszewska z St. R&S Stables na koniu CIA Malica. 

Dziękujemy zawodnikom i gościom za miły sportowy czas. Dziękujemy naszym partnerom, a są nimi Dealer BMW Auto Fus, Salon Jeździecki Koński Świat, firma Nuba Equi, Siodła Butet i Kancelaria Adwokacka Janowski Poręcki Dąbrowska Ignatjew Sp.j.

 Mamy dla Was wspaniałą fotogalerię, której autorem jest portal Horse&Pony. 

Do zobaczenia na kolejnych zawodach.